Čas na serveru 22:32:35

Celestýn Matějů
Podzim

Id: 165501

Podzim

  •  / Podzim / Celestýn Matějů
  •  / Podzim / Celestýn Matějů
  •  / Podzim / Celestýn Matějů

olej/plátno, rozměr 23,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu a lokálně i na malbě, drobná poškození

zobrazeno: 3015x

Vyvolávací cena:
800

1 100