Čas na serveru 16:30:06

Celestýn Matějů
Pražský hrad

Id: 24204

Pražský hrad

  •  / Pražský hrad / Celestýn Matějů

olej/karon, rozměr 23 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1769x

Vyvolávací cena:
800

13 500