Čas na serveru 12:51:44

Čeněk Choděra
Alej nad městem

Id: 34102

Alej nad městem

  •  / Alej nad městem / Čeněk Choděra

akvarel/papír, rozměr 26 x 35 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1049x

Vyvolávací cena:

2 150