Čas na serveru 21:19:59

Čeněk Choděra
Čelákovice - hrádek

Id: 459003

Čelákovice - hrádek

  •  / Čelákovice - hrádek / Čeněk Choděra

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, ve spodní části vypadaná malba viz foto

zobrazeno: 2198x

Vyvolávací cena:

3 600