Čas na serveru 03:34:57

Čeněk Choděra
Cesta do Sedlčánek

Id: 47002

Cesta do Sedlčánek

  •  / Cesta do Sedlčánek / Čeněk Choděra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2024x

Vyvolávací cena:
800

1 400