Čas na serveru 10:37:17

Čeněk Choděra
Letní den

Id: 181002

Letní den

  •  / Letní den / Čeněk Choděra
  •  / Letní den / Čeněk Choděra
  •  / Letní den / Čeněk Choděra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 30 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1446x

Vyvolávací cena:
800

2 100