Čas na serveru 13:22:46

Čeněk Choděra
Letní den

Id: 165524

Letní den

  •  / Letní den / Čeněk Choděra
  •  / Letní den / Čeněk Choděra
  •  / Letní den / Čeněk Choděra

olej/deska, rozměr 26 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 1455x

Vyvolávací cena:
2 800