Čas na serveru 14:15:35

Čeněk Choděra
Motiv z Kostelce

Id: 96201

Motiv z Kostelce

  •  / Motiv z Kostelce / Čeněk Choděra

olej/překližka, rozměr 16,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1903x

Vyvolávací cena:
1 200