Čas na serveru 10:52:59

Čeněk Choděra
Před bouří

Id: 2360

Před bouří

  •  / Před bouří / Čeněk Choděra

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 1931, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1817x

Vyvolávací cena:
800

4 600