Čas na serveru 15:46:59

Čeněk Choděra
U lesa

Id: 165518

U lesa

  •  / U lesa / Čeněk Choděra
  •  / U lesa / Čeněk Choděra
  •  / U lesa / Čeněk Choděra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 21 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1883x

Vyvolávací cena:
700

700

17.1.2019, 19:32:00

8.12.2018 16:09 700 Kč