Čas na serveru 23:38:50

Čeněk Pražák
Biokrajina

Id: 309904

Biokrajina

  •  / Biokrajina / Čeněk Pražák
  •  / Biokrajina / Čeněk Pražák
  •  / Biokrajina / Čeněk Pražák

olej/plátno, rozměr 80 x 69 cm, značeno na zadní straně blindrámu, nerámováno, drobná otlačenina v malbě, jedná se o obraz z druhé poloviny 60. let, stav viz foto

zobrazeno: 2178x

Vyvolávací cena:

138 000

Příhozy: 96