Čas na serveru 11:24:56

Čeněk Pražák
Dáma v restauraci

Id: 367502

Dáma v restauraci

  •  / Dáma v restauraci / Čeněk Pražák

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 40 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1809x

Vyvolávací cena:
2 800