Čas na serveru 16:57:06

Čeněk Pražák
Dvě slunce

Id: 323502

Dvě slunce

  •  / Dvě slunce / Čeněk Pražák
  •  / Dvě slunce / Čeněk Pražák
  •  / Dvě slunce / Čeněk Pražák

olej/deska, rozměr 39 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 1443x

Vyvolávací cena:
4 800

25 000