Čas na serveru 11:55:36

Čeněk Pražák
Rytmus

Id: 379801

Rytmus

  •  / Rytmus / Čeněk Pražák
  •  / Rytmus / Čeněk Pražák
  •  / Rytmus / Čeněk Pražák
  •  / Rytmus / Čeněk Pražák
  •  / Rytmus / Čeněk Pražák
  •  / Rytmus / Čeněk Pražák

olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše drobně poškozena, oděrky na autorském olištování

zobrazeno: 1181x

Vyvolávací cena:

97 000

Příhozy: 61