Čas na serveru 03:04:56

Čeněk Pražák
Vertikála hlubiny

Id: 253604

Vertikála hlubiny

  •  / Vertikála hlubiny / Čeněk Pražák

strukturální malba/deska, rozměr včetně lišty 92 x 101 cm, značeno vpravo dole, popsáno s datací na zadní straně, lehce poškozené olištování, obraz v ploše poškozen otluky

zobrazeno: 1960x

Vyvolávací cena:

84 000

Příhozy: 96