Čas na serveru 21:51:39

Čeněk Pražák
Zátiší

Id: 80602

Zátiší

  •  / Zátiší / Čeněk Pražák
  •  / Zátiší / Čeněk Pražák
  •  / Zátiší / Čeněk Pražák

tempera/lepenka, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, zaskleno, původní rám

zobrazeno: 2372x

Vyvolávací cena:

7 500