Čas na serveru 23:06:18

Čeněk Sucharda
Rozkvetlá louka

Id: 159703

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Čeněk Sucharda

olej/plátno, rozměr 36 x 44 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám

zobrazeno: 2008x

Vyvolávací cena:
1 200

3 200