Čas na serveru 09:39:35

Čestmír Janošek
Barevná plocha

Id: 131512

Barevná plocha

  •  / Barevná plocha / Čestmír Janošek

olej/plátno, rozměr 45 x 40 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, oděrky na lištách

zobrazeno: 5075x

Vyvolávací cena:

10 000