Čas na serveru 07:20:46

Čestmír Janošek
Mrazovka

Id: 108301

Mrazovka

  •  / Mrazovka / Čestmír Janošek

mrazovka/papír, velikost listu 45 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 65/66, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1150x

Vyvolávací cena:
2 800

3 600