Čas na serveru 10:47:24

Čestmír Kafka
Architektura

Id: 383703

Architektura

  •  / Architektura / Čestmír Kafka

olej/strukturální malba/deska, rozměr viditelný 60 x 45 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorsky datováno, olištováno

zobrazeno: 1980x

Vyvolávací cena:

37 000