Čas na serveru 15:49:46

Čestmír Kafka
Bílá I

Id: 391707

Bílá I

  •  / Bílá I / Čestmír Kafka
  •  / Bílá I / Čestmír Kafka
  •  / Bílá I / Čestmír Kafka

olej/deska, rozměr 48 x 55 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, autorsky rámováno

zobrazeno: 8261x

Vyvolávací cena:

176 000

Příhozy: 123