Čas na serveru 14:30:24

Jaroslav Kafka
Kytara

Id: 1333

Kytara

  •  / Kytara / Jaroslav Kafka
  •  / Kytara / Jaroslav Kafka
  •  / Kytara / Jaroslav Kafka

akryl/sololit, rozměr 25 x 46,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 57/III., původní stav

zobrazeno: 2882x

Vyvolávací cena:

16 000

Příhozy: 48