Čas na serveru 20:08:16

Charles-Clement Calderon
Benátky

Id: 271301

Benátky

  •  / Benátky / Charles-Clement Calderon

olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, značeno vlevo dole, rámováno, v minulosti odborně čištěno, stav viz foto

zobrazeno: 4887x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 58