Čas na serveru 06:13:57

Charles Joseph Beauverie
Řeka

Id: 118301

Řeka

  •  / Řeka / Charles Joseph Beauverie

olej/dřevo, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1918x

Vyvolávací cena: