Čas na serveru 15:12:36

Charles Kvapil
Akt stojící ženy

Id: 299704

Akt stojící ženy

  •  / Akt stojící ženy / Charles Kvapil

kresba hrudkou/papír, rozměr ve výřezu 70 x 50 cm, značeno a datováno uprostřed dole, v ploše papíru drobné tečky, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek Jindřicha Vydry, akademického malíře

zobrazeno: 1598x

Vyvolávací cena:
3 800

4 100