Čas na serveru 01:14:39

Charles Kvapil
Dvě dívky

Id: 250814

Dvě dívky

  •  / Dvě dívky / Charles Kvapil

olej/dřevo, rozměr 20 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, dekorativně adjustováno,po

zobrazeno: 2957x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 51