Čas na serveru 23:22:26

Charles Mootz
Lodě za úplňku

Id: 189110

Lodě za úplňku

  •  / Lodě za úplňku / Charles Mootz

olej/plátno, rozměr 35 x 27 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1679x

Vyvolávací cena:

9 600