Čas na serveru 00:29:05

Charles Thomas Bale
Ovocné zátiší

Id: 132304

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Charles Thomas Bale

olej/plátno, rozměr 35,5 x 45,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 815x

Vyvolávací cena:
1 800

7 100