Čas na serveru 23:55:56

Charles Thomas Bale
Zátiší

Id: 145704

Zátiší

  •  / Zátiší / Charles Thomas Bale

olej/plátno, rozměr 35,5 x 45,5 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno/rentoilováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1648x

Vyvolávací cena: