Čas na serveru 06:03:31

Charles Vetter
Zámecký interier

Id: 434111

Zámecký interier

  •  / Zámecký interier / Charles Vetter

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 538x

Vyvolávací cena:

18 500