Čas na serveru 13:03:41

Charlotte Piepenhagen
Alpský motiv

Id: 159901

Alpský motiv

  •  / Alpský motiv / Charlotte Piepenhagen

malba/papírová deska, rozměr 17 x 15 cm, nesignováno, papírová deska vytváří na povrchu vlásenkové prasklinky, značně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 1221x

Vyvolávací cena:

23 000