Čas na serveru 08:28:17

Charlotte Piepenhagen
Hajný na obchůzce

Id: 337501

Hajný na obchůzce

  •  / Hajný na obchůzce / Charlotte Piepenhagen

olej/plátno/karton, rozměr 18 x 24 cm, značeno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1511x

Vyvolávací cena:
4 800

22 000