Čas na serveru 12:05:41

Charlotte Piepenhagen
Pod klášterem

Id: 353804

Pod klášterem

  •  / Pod klášterem / Charlotte Piepenhagen

olej/plátno, rozměr 41 x 30,5 cm, neznačeno, poškozený rám, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 2316x

Vyvolávací cena:

30 000