Čas na serveru 21:50:23

Charlotte Piepenhagen
Porostlé skalisko

Id: 125702

Porostlé skalisko

  •  / Porostlé skalisko / Charlotte Piepenhagen

olej/papír/lepenka, rozměr 22 x 30 cm, nesignováno, drobné praskliny v papíře, dekorativně adjustováno, restaurováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 2064x

Vyvolávací cena:

28 000