Čas na serveru 23:49:43

Charlotte Piepenhagen
Na zamrzlé řece

Id: 12001

Na zamrzlé řece

  •  / Na zamrzlé řece / Charlotte Piepenhagen

olej/plátno/karton, rozměr 18 x 28 cm,signováno vlevo dole, obraz v původním dobrém stavu, původní rám zrestaurován, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové přiložen

zobrazeno: 5041x

Vyvolávací cena:
17 000

61 000

Příhozy: 49