Čas na serveru 07:22:38

Charly Peklo
Lesní motiv

Id: 89406

Lesní motiv

  •  / Lesní motiv / Charly Peklo

olej/plátno, rozměr 86 x 65 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, původní poškozené rámování, volné v rámu

zobrazeno: 1332x

Vyvolávací cena: