Čas na serveru 01:17:25

Chládek
Zátiší s lahvemi

Id: 312606

Zátiší s lahvemi

  •  / Zátiší s lahvemi /  Chládek

malba/plátno/sololit, rozměr 62 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2833x

Vyvolávací cena:
1 800

39 000

Příhozy: 69