Čas na serveru 01:37:17

Christian Georg Schütz ml.
Společnost u jezera

Id: 72301

Společnost u jezera

  •  / Společnost u jezera / Christian Georg Schütz ml.

olej/plátno/podloženo sololitem, rozměr 83 x 142 cm, nesignováno, přelom 18./19. století, novodobě rámováno, krakeláž

zobrazeno: 1370x

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Příhozy: 97