Čas na serveru 00:29:35

Constant Eechaut
Na vyjížďce v parku

Id: 5902

Na vyjížďce v parku

  •  / Na vyjížďce v parku / Constant Eechaut

olej/plátno, rozměr 72 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno 1870, velmi dekorativní adjustace, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 3944x

Vyvolávací cena:

18 500