Čas na serveru 10:03:22

Constantin Font
Akt sedící ženy

Id: 299701

Akt sedící ženy

  •  / Akt sedící ženy / Constantin Font

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vlevo nahoře, oděrky na rámu , přiložen soudně-znalecký posudek Jindřicha Vydry, akademického malíře

zobrazeno: 2015x

Vyvolávací cena: