Čas na serveru 08:39:01

Constantinus Fidelio Coene (připsáno)
Ve světnici

Id: 237314

Ve světnici

  •  / Ve světnici / Constantinus Fidelio Coene (připsáno)

olej/dřevo, rozměr 26 x 34 cm, značeno nečitelně vpravo dole, na zadní straně na rámu přípis, odbraz v minulosti neodborně restaurován, dřevo popraskáno,po

zobrazeno: 918x

Vyvolávací cena:
2 200

3 900