Čas na serveru 19:35:03

Cserna Karoly
Dívka v šátku

Id: 104107

Dívka v šátku

  •  / Dívka v šátku / Cserna Karoly

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 26 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1458x

Vyvolávací cena:
1 200