Čas na serveru 16:32:49

Cyril Bouda
Balada o námořníkovi

Id: 815

Balada o námořníkovi

  •  / Balada o námořníkovi / Cyril Bouda

litografie/papír, rozměr 33 x 24 cm, signováno vpravo dole CBouda, vlevo dole č. 16/200, levá strana papíru zvlněna, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2877x

Vyvolávací cena:
1 200

3 900