Čas na serveru 06:57:00

Cyril Bouda
Čert

Id: 208721

Čert

  •  / Čert / Cyril Bouda
  •  / Čert / Cyril Bouda
  •  / Čert / Cyril Bouda
  •  / Čert / Cyril Bouda

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu cca 17 x 15 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1404x

Vyvolávací cena:

13 500

Příhozy: 55