Čas na serveru 10:06:19

Cyril Bouda
Dívka s kočkou

Id: 143114

Dívka s kočkou

  •  / Dívka s kočkou / Cyril Bouda

litografie/papír, rozměr tisku 25 x 42,5 cm, signováno v tisku i ručně vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, hnědé tečky na papíru

zobrazeno: 1109x

Vyvolávací cena:
800

4 330