Čas na serveru 08:46:52

Cyril Bouda
Expo 59

Id: 62904

Expo 59

  •  / Expo 59 / Cyril Bouda
  •  / Expo 59 / Cyril Bouda
  •  / Expo 59 / Cyril Bouda

litografie/papír, velikost tisku 10,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, majitel získal osobním darem od autora

zobrazeno: 2238x

Vyvolávací cena:
800

2 100