Čas na serveru 15:59:33

Cyril Bouda
Harpagon

Id: 219804

Harpagon

  •  / Harpagon / Cyril Bouda
  •  / Harpagon / Cyril Bouda
  •  / Harpagon / Cyril Bouda

lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 20 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 946x

Vyvolávací cena:

17 500