Čas na serveru 15:25:21

Cyril Bouda
Krojovaná děvčata

Id: 103903

Krojovaná děvčata

  •  / Krojovaná děvčata / Cyril Bouda

kombinovaná technika/papír, velikost listu 24 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno 1967, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1472x

Vyvolávací cena:
3 700

3 700

6.12.2017, 20:00:00

6.12.2017 19:54 3 700 Kč