Čas na serveru 11:22:43

Cyril Bouda
Krysař

Id: 208722

Krysař

  •  / Krysař / Cyril Bouda
  •  / Krysař / Cyril Bouda
  •  / Krysař / Cyril Bouda

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10,5 cm, značeno, věnováno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2377x

Vyvolávací cena:

16 500