Čas na serveru 12:27:17

Cyril Bouda
Květinové zátiší

Id: 64133

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Cyril Bouda

litografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2183x

Vyvolávací cena:
500

500

27.2.2017, 20:36:00

27.2.2017 19:59 500 Kč